Deals of the Week
E-newsletter sign up
List to be notified of special offers by signing up.
Facebook Like
Like our Facebook page to get the cheapest rates.
Twitter Follow
Follow on twitter to get the cheapest rates.
Google Follow
Follow Google Plus, to get the cheapest rates.
London - 4 * Double Tree Hilton and so on. (April, May, Jun, Jul, Aug, Sep) PGS F
749,00  € instead
%30 discount
749
,00
Tour Type
: Fun Trip
Country
: İngiltere
Action Location
:
Consept
:
Type of transport
:
Adults
Number of Children
paylaş |

 İlkbahar & Yaz Dönemi


LONDRA


Pegasus Havayolları ile 
20 Nisan & 01 Mayıs & 13, 27 Haziran & 25 Temmuz &
29 Ağustos & 12 Eylül 2013 Hareket… 3 Gece


01. Gün İSTANBUL - LONDRA 


Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Jolly Tur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08:00 buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 501 sefer sayılı uçuşu ile 10.20 de Londra´ya uçuş. Yerel saat ile 12.15´de Standsted Havalimanı´na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer ve odaların alınması. Geceleme otelinizde.

02. Gün LONDRA 


Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda Madame Tussauds´da günümüzün ünlü sporcularının (David Beckham gibi), film yıldızlarının (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenlerinin (Beyonce, Amy Winehouse...) birebir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban Çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento Binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye ´ a çıkıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde. 

03. Gün LONDRA 


Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler (120 Euro). Bu turumuzda Bodleian Kütüphanesi, Harry Potter filminin çekildiği Christ Church College ve Kings College Şapeli görülecektir. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

04. Gün LONDRA - İSTANBUL

 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği rehberiniz tarafından ekstra turlara katılabilirler. Uçak saatine bağlı olarak Standsted Havalimanı´na transfer ve Pegasus Havayollarının PC 520 sefer sayılı uçuşu ile 23.35 de Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 05.15´de havalimanı´na varış ve turumuzun sonu.

14 Ocak 2013 e kadar geçerli Erken Rezervasyon Kampanyası;

3 gece ve üstü konaklamalar: oda başı 100 Euro / Single oda 50 Euro

ÖNEMLİ NOT
: Flash Promosyon turlarda indirim yoktur !!!


ERKEN REZERVASYONLU VE FLASH PROMOSYON TURLARDA;
** Erken rezervasyon indiriminin veya Flash Promosyon fiyatının geçerli olabilmesi için ödemenin 14 0CAK 2013 e kadar tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde erken rezervasyon indirimi yada Flash Promosyon fiyatları geçerli olmayacaktır.
** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.


FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER

? Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli 
? Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) / Londra (Standsted) / İstanbul (Saw) uçak bileti 
? Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama 
? Londra şehir turu 
? Alan/Otel/Alan transferleri
? Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
? Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL) 
? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
? Programda belirtilmeyen rehberiniz tarafından düzenlenen tüm ekstra gezi ve turlar 
? Müze ve ören yerleri girişleri 
? Seyahat Koruma Paketi (15,-€ - 70 yaş ve üstü misafirler içn 30,-€´dur.) 
? İngiltere vizesi(Şahsi Başvuru).Jolly Tur, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır. 


NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ 

1- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jollytur sorumlu tutulamaz 
2- Jollytur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4- Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. 
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7-Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. 
8- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 
9- Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur´un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
10 - Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. 
11 - Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jollytur sorumlu tutulamaz. 
12- Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER

? Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli 
? Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) / Londra (Standsted) / İstanbul (Saw) uçak bileti 
? Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama 
? Londra şehir turu 
? Alan/Otel/Alan transferleri
? Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

? Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL) 
? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
? Programda belirtilmeyen rehberiniz tarafından düzenlenen tüm ekstra gezi ve turlar 
? Müze ve ören yerleri girişleri 
? Seyahat Koruma Paketi (15,-€ - 70 yaş ve üstü misafirler içn 30,-€´dur.) 
? İngiltere vizesi(Şahsi Başvuru).

Tour Name
:
Name
:
Phone
:
Phone 2
:
E-Mail Adress
:
Adults
:
Number of Children
:
Call me when!
: Clock :
Note
: